Noskaidroti eseju konkursa par Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību uzvarētāji

Eseju konkursā „Esmu ziemeļnieks – baltietis! Ko man nozīmē Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sadarbība?” pirmo vietu ieguvusi Kristīne Zeimule, bet otro - Samanta Reine. Abas jaunietes nāk no Viļānu novada.  


Jauniešu Saeimas Prezidijs tiekas ar I.Mūrnieci, lai izvērtētu plašākas jaunatnes politiskās līdzdalības iespējas

7.Jauniešu Saeimas Prezidija locekļi otrdien, 9.maijā, tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, lai pārrunātu jaunatnes politiskās līdzdalības iespējas un diskutētu par projekta „Jauniešu Saeima” lomu šādā līdzdalībā.


Jauniešus aicina piedalīties eseju konkursā par Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību

Atzīmējot 25.gadskārtu kopš Baltijas Asamblejas (BA) un Ziemeļu padomes sadarbības pirmsākumiem, jaunieši aicināti piedalīties eseju konkursā „Esmu ziemeļnieks – baltietis! Ko man nozīmē Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sadarbība?”, kas izziņots projekta „Jauniešu Saeima” ietvaros.


Noskaidroti 7.Jauniešu Saeimas nākotnes politiķa titula ieguvēji

Piektdien, 21.aprīlī, noslēdzoties 7.Jauniešu Saeimai, svinīgi apbalvoti nākotnes politiķa titula ieguvēji: Gints Jankovskis, Katrīne Lankrete, Elīna Smetaņina un Ieva Strupa. Tie ir jaunieši, kuri, projekta ietvaros strādājot nozaru komisijās, izrādījuši īpaši aktīvu līdzdalību jauniešu parlamenta deklarāciju projektu apspriedē un pilnveidē.


Šonedēļ sanāks 7.Jauniešu Saeima

Šo piektdien, 21.aprīlī, sanāks 7.Jauniešu Saeima, un šogad tās dienaskārtības centrālais jautājums būs formālās un neformālās izglītības pilnveide. 


Noskaidroti 7.Jauniešu Saeimas deputāti

Noslēgušās 7.Jauniešu Saeimas vēlēšanas un noskaidroti 100 populārāko ideju autori, kuri šogad kļūs par Jauniešu Saeimas deputātiem. Jauniešu Saeimas vēlēšanas šogad bija veltītas izglītības tematikai. 


Jauniešu Saeima aicina pieteikties nākotnes politiķus

Vēl līdz 26.martam jaunieši no visas Latvijas aicināti pieteikties dalībai 7.Jauniešu Saeimā un sacensties par titulu Nākotnes politiķis! Lai kandidētu 7.Jauniešu Saeimā, kas šogad veltīta izglītības tematikai, ikviens interesents vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināts pieteikt savu ideju virtuālajās vēlēšanās Jauniešu Saeimas mājaslapā www.jauniesusaeima.lv.


Jaunieši aicināti kandidēt uz 7.Jauniešu Saeimu

Saeima jau septīto gadu aicina jauniešus piedalīties projektā “Jauniešu Saeima”, kas šogad norisināsies 21.aprīlī.


Jaunieši izstādē “Skola 2017” stāstīs par savu pieredzi Jauniešu Saeimā

Ja vēlies vairāk uzzināt par Jauniešu Saeimu un ko no tās vari iegūt sevis pilnveidošanai, nāc uz mūsu stendu izstādē “Skola 2017”. Tajā no 24. līdz 26.februārim satiec Jauniešu Saeimas vēstnešus – bijušos projekta dalībniekus - un uzzini viņu pieredzes stāstus. Kopā ar jauniešiem varēsi nofotografēties arī mūsu atraktīvajā fotostūrītī.

 


Jauniešu Saeimas Prezidijs ar Valsts prezidentu pārrunā Latvijas jauniešu sabiedriskās un politiskās līdzdalības iespējas

6.Jauniešu Saeimas Prezidija locekļi otrdien, 18.oktobrī, tikās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu jauniešu sabiedriskās un politiskās darbības iespējas Latvijā.