Priekšsēdētājas uzruna

 

Godātie Latvijas jaunieši!

 

Mūsdienu politika jāveido ar skatu uz rītdienu, tādēļ Saeima uzmanīgi ieklausās jauniešu viedoklī un aicina jauniešus pašus formulēt sev svarīgākos jautājumus.

Tieši šādā nolūkā jau septīto gadu pēc kārtas parlaments rīko Jauniešu Saeimu. Šis projekts jauniešiem dod iespēju pieteikt un aizstāvēt savas idejas, iepazīt likumdošanas procesu, kā arī labāk izprast Saeimas deputātu darba ikdienu.

 

Lai kļūtu par Jauniešu Saeimas dalībnieku, jums jāiesaistās aizraujošā pasākumā – ar savām idejām un priekšlikumiem jāpiesaka sevi Jauniešu Saeimas vēlēšanām, jāiegūst balsis savu ideju atbalstam (skat. jauniesusaeima.lv).

Simts populārāko ideju autori varēs izmēģināt sevi reālā parlamenta darbā, – izstrādājot deklarācijas jeb sava veida likumprojektus, debatējot komisijās un argumentējot Saeimas tribīnē.

 

Tā ir unikāla iespēja, kas iedrošina aizstāvēt savu viedokli plašākā auditorijā, sniedz izpratni par politikas veidošanu procesu un var palīdzēt izvēlēties nākamo profesiju.

 

Politikas mērķis mums ir vienots – politikai jādarbojas Latvijas valsts un tās cilvēku interesēs. Tā tas bija pirms 98 gadiem, kad dzima neatkarīgā Latvijas Republika, un tā tas ir šodien, kad esam ceļā uz Latvijas Simtgadi.

Mēs visi esam tie, kas veido Latviju. Aicinu pieteikt savas idejas, aizstāvēt tās, iegūt jaunas prasmes un pilnveidot sevi!

 

Uz tikšanos 7. Jauniešu Saeimā!

 

Ināra Mūrniece

12. Saeimas priekšsēdētāja 

 

Pielikumi